– 25/01/2016 Incepand cu anul 2016, luna ianuarie, sedintele Consiliului Local Valea Doftanei, vor fi transmise pe postul de televiziune Valea Prahovei TV.
– 13/01/2016 ANUNT IMPORTANT
Incepind cu data de 14.01.2016, pe site-ul nostru vor fi afisate sectiuni ale proiectului de hotarire cu privire la aprobarea bugetului local al comunei Valea Doftanei,pe anul 2016,asa cum vor fi acestea intocmite functie de calculele operate. Toate propunerile cu privire la modificarea proiectului de hotarire cit si cu privire la executia acestuia se pot depune pe adresa de e-mail a Primariei comunei Valea Doftanei ,dar si in scris la registratura acesteia.
Multumim tutoror celor ce acorda importanta viitoarei hotariri a consiliului local.